Abolicja w zamawianiu bonów

Kategoria: Wydarzenia
14.12.2018
Tylko do końca roku klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z abolicji na zamawianie bonów. Dotyczy to osób, które nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

Kierunek Kariera.jpg

W projekcie "Kierunek Kariera", realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, szczególnie w 2016 roku, zrealizowano wiele Bilansów Kariery, które nie zakończyły się zamówieniem bonów. Niekiedy klienci nie zamówili bonów, gdyż w danym momencie nie znaleźli oferty szkoleń dla siebie, zdarza się również, że zwyczajnie zapomnieli to zrobić. Aktualnie oferta szkoleń, które można sfinansować z bonów szkoleniowych jest coraz szersza. Mając na uwadze dobro naszych klientów, tylko do końca tego roku umożliwiamy wszystkim tym, którzy nie zdążyli bonów zamówić w terminie, dodatkowe zamówienia w ramach abolicji. 

Informujemy, że dla tych z Państwa, którzy nie dokonali pierwszego zamówienia bonów szkoleniowych przed upływem 12 miesięcy od daty zakończenia Bilansu Kariery, istnieje możliwość ich ponownego zamówienia. 

Zamówienia na bony szkoleniowe można składać do 31 grudnia 2018 r., przesyłając uprzednio wypełniony formularz na adres: bony@wup-krakow.pl

Pobierz formularz zamówienia bonów.