Kolejny przystanek Weekendu z Funduszami przed nami

Kategoria: Wydarzenia
10.08.2018
11-12 sierpnia spotkaj się z nami na Rynku w Oświęcimiu i zapytaj ekspertów o Fundusze.

Oswiecim_rynek_weekend.png

Zapytaj o Fundusze

Już kilkaset osób w innych miastach skorzystało z weekendowych konsultacji ze specjalistami od Funduszy. Dołącz do nich i też dowiedz się jak skorzystać z dotacji na wymianę pieca, kurs prawa jazdy czy założenie firmy.  Przez cały weekend w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich, nasi najlepsi eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania o unijne wsparcie. 

Zainspiruj się Funduszami

Już sam Oświęcim inspiruje do skorzystania z unijnego wsparcia, które w ostatnich latach jest siłą napędową miasta. Dzięki Funduszom przeprowadzono m.in. adaptację budynków byłego Monopolu Tytoniowego na potrzeby Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu. Wybudowano Miejską Bibliotekę Publiczną w Oświęcimiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz przebudowano drogę powiatową Nr 1897 K (Oświęcim – Głębowice).

Inspiracji dostarczą też nasi goście, firmy i instytucje, które już skorzystały z dotacji, aby tworzyć usługi i produkty przyszłości. 

Firma Protech Sp. z.o.o., laureat nagrody Innowacyjna Firma, pokaże najnowocześniejsze kotły grzewcze, a Zakład Mechaniczny Precyzja udowodni co oznacza prawdziwa precyzja w cięciu i rozdrabnianiu. 

Do Oświęcimia przyjadą też urządzenia z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, na których można wykonywać doświadczenia i eksperymenty i poznawać prawa fizyki. 

Na najmłodszych czekają atrakcje z Parku Rozrywki Inwałd. 

Sprawdź, kto z nich zainspiruje Cię najbardziej i zagłosuj w konkursie na najciekawsze stoisko. 

Baw się z Funduszami

Przez całą niedzielę zapraszamy do bezpłatnej strefy zabawy dla całej rodziny w Miasteczku Funduszowym. Czeka w niej dinozaur i puzzle 3D z Dinolandii, fotobudka i niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. 

Przygotowaliśmy też konkursy dla dużych i małych, w których można wygrać niezwykłe nagrody: tablet, hulajnogę, deskorolkę i e-book. 

Nagrodzimy też dobry pomysł i „lekkie pióro”. Na scenę zaprosimy również dzieci, które zmierzą się z pytaniami o legendarnego smoka i wieloma innymi. 

Pełną atrakcji niedzielę zakończymy relaksującym seansem filmu „Nietykalni” w kinie plenerowym. 

Spędź ten weekend w Oświęcimiu i przekonaj się, że Fundusze są dobre! 

Kiedy i gdzie będziemy? 11-12 sierpnia 2018 r. Rynek 

SOBOTA 09:00-17:00 

Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich 

NIEDZIELA 13:00-19:00 

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich Prezentacja Beneficjentów Funduszy Europejskich
  • Konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania: tablet, e-book, hulajnoga i deskorolka 
  • Bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny
  • 19:00 Kino plenerowe, pokaz filmu ,,Nietykalni”. 

Przeczytaj więcej o Weekendach z Funduszami.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Województwo Małopolskie.