Projekt „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową”

03.06.2019

W związku z realizacją projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego już w tym roku istnieje możliwość pozyskania dodatkowych 100 tys. na poszerzenie swojego projektu i nawiązanie współpracy międzynarodowej. Fundacja Fundusz Współpracy w ramach projektu Ścieżki Współpracy ogłosi specjalny ogólnopolski konkurs grantowy. Podmiotami uprawnionymi do udziału w konkursie będą realizatorzy projektów finansowanych ze środków EFS w ramach programu POWER i RPO. W ramach konkursu przewidziana jest specjalna ścieżka wsparcia dla organizacji, które do tej pory nie realizowały projektów współpracy międzynarodowej. Doradcy operatora pomogą nawiązać współpracę z partnerem międzynarodowym i przygotować wniosek do konkursu.

W związku z planowanym konkursem zapraszamy na regionalne spotkanie animacyjne w województwie małopolskim, które odbędzie się 11 czerwca 2019 r. w godz. 12.00-16.00. Miejsce spotkania: Sala Rubinowa, ul. Św. Filipa 7, Kraków.

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfO25A3pUsQeJryJi3HAbxIMjtE19h0T9HX_Fvv9r8AYoTXjQ/viewform

Podczas regionalnego spotkania animacyjnego przedstawimy Państwu zasady udziału w naszym konkursie oraz podstawowe informacje dotyczące współpracy międzynarodowej. W drugiej części spotkania zaplanowaliśmy praktyczną pracę, której celem będzie poszukiwanie pomysłów na projekty współpracy międzynarodowej.

Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy również specjalne 6-godzinne warsztaty animacyjne. W ramach warsztatów przygotujemy wspólnie założenia do projektów współpracy uwzględniające założenia naszego konkursu. Warsztaty animacyjne w województwie małopolskim odbędą się 12 czerwca 2019 w godz. 10.30 - 16.00. Miejsce warsztatów: Sala Parmenidesa, ul. Św. Filipa 23, Kraków. Zapisując się na regionalne spotkanie animacyjne możecie Państwo zadeklarować jednocześnie chęć udziału w warsztatach.

Zapraszamy do rejestracji na warsztaty i spotkanie:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfO25A3pUsQeJryJi3HAbxIMjtE19h0T9HX_Fvv9r8AYoTXjQ/viewform

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl

Chętnie odpowiemy również na pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl

Projekt „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” jest współfinansowany ze środków EFS. Realizatorem projektu jest Fundacja Fundusz Współpracy.