Przyjdź na spotkanie i poznaj ofertę wsparcia dla modernizację energetyczną budynków wielorodzinnych

Kategoria: Szkolenia i konferencje
18.12.2018
Jeśli szukasz środków na ocieplenie bloku czy kamiennicy, zastosowanie odnawialnych źródeł energii czy wymianę źródeł ciepła w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak wziąć pożyczkę unijną na efektywność energetyczną z projektu „Małopolska Pożyczka”.

Kiedy?

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2019 r. (środa) w godzinach 11:00-14.15 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Wielickiej 72 B w Krakowie (I piętro, sala 106).

Zapisz się już teraz za pomocą formularza elektronicznego. Zapraszamy!

Dlaczego warto?

Na spotkaniu wskażemy kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki. Podpowiemy jakie dokumenty trzeba przygotować. W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielami funduszu pożyczkowego oraz tymi, którzy skorzystali już ze wsparcia.

Pożyczki unijne udzielane są wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom mieszkaniowym, TBS-om i samorządom na jasnych i przejrzystych zasadach. Udzielają ich profesjonalne instytucje, które współpracują z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Ocena wniosku przebiega szybko i sprawnie, możesz liczyć na atrakcyjne oprocentowanie i nie spotkasz się z dodatkowymi opłatami za udzielenie lub obsługę pożyczki.