Zachwyć się Latem z Funduszami!

Kategoria: Działania promocyjne
10.08.2017
Rozkręciliśmy „Lato z Funduszami” na dobre. To już czwarty tydzień naszej akcji, ale nie zwalniamy tempa i odsłaniamy kolejną emocję.

kopalnia-bochnia1_640.jpg
Fot. Ekspozycja multimedialna w Kopalni Soli Bochnia

Po radości, relaksie i refleksji, przez najbliższe dni królować będzie zachwyt. A w Małopolsce nie brakuje miejsc zachwycających, niezwykłych i niepowtarzalnych. Należą do nich z pewnością Park Miniatur w Inwałdzie, Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia i Kopalnia Soli w Wieliczce.

To właśnie do nich rozdajemy darmowe wejściówki w ramach akcji „Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami” i dajemy Ci możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń.

Wybierz jedną z atrakcji

Jeśli chcesz wpaść w zachwyt tego lata, wybierz się do jednego z niezwykłych miejsc. Nie przegap okazji, bo wejściówki czekają tylko na najszybszych! Obserwuj uważnie nasz profil na Facebooku Małopolska. Fundusze Europejskie, gdzie w najbliższych dniach opublikujemy post i w komentarzu napisz, gdzie chciałbyś się wybrać:

 • Park Miniatur w Inwałdzie, gdzie można podziwiać miniatury sześćdziesięciu najbardziej charakterystycznych budowli z całego świata, m.in. Wenecji, Akropolu Ateńskiego, Muru Chińskiego, Statuy Wolności i Bramy Brandenburskiej. W tym samym czasie można znaleźć się w Egipcie i podziwiać Sfinksa. Nie trzeba przemieszczać się na kontynent amerykański, by zobaczyć świątynię poświęconą azteckiemu Kukulkanowi – Pierzastemu Wężowi. Wyspa Wielkanocna i posągi Moai – także można ich dotknąć nie planując dalekiej podróży przez Pacyfik. Park Miniatur oferuje 20 wejściówek.

  Park-miniatur-Inwald1_640.jpg
  Fot. Park Miniatur w Inwałdzie

 • Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o., które zachwyca „Ekspozycją Multimedialną”. To interaktywna podziemna trasa, po której oprowadzają holograficzne postaci polskich królów, żupników genueńskich i duch cystersa. Na trasie przygotowano słuchowiska przestrzenne, animacje, interaktywne prezentacje oraz gry tematyczne. Ponad 1,5 kilometrowa trasa kończy się w Komorze Ważyn, 250 m pod ziemią. Znajdują się tam: boisko sportowe, zjeżdżalnia, podziemna restauracja oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dla tych, którzy chcą zobaczyć to niezwykłe miejsce mamy 20 biletów.

  kopalnia-bochnia2_640.jpg
  Fot. Ekspozycja multimedialna w Kopalni Soli Bochnia

 • Kopalnia Soli "Wieliczka" SA – podziemny zabytek, atrakcja turystyczna, galeria sztuki, sanktuarium, uzdrowisko. A wszystko pod ziemią, wykute w soli. Turyści zachwycają się kopalnią od ponad 600 lat, doświadczając tajemnicy oraz niezwykłości świata stworzonego przez ludzi i przyrodę. W roku 1978 kopalnia znalazła się wśród 12 obiektów otwierających listę UNESCO. Zabytki oraz atrakcje związane z wydobyciem soli znajdują się także na powierzchni ziemi. To przede wszystkim Zamek Żupny, wieże szybowe oraz tężnia solankowa uruchomiona w 2014 r. Kopalnia oferuje 20 biletów na trasę górniczą.

  Kopalnia_Soli_Wieliczka1_640.jpg
  Fot. Kopalnia Soli w Wieliczce

Włącz profil Małopolska. Fundusze Europejskie i doświadczaj pozytywnych emocji!