Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Kategoria: Wydarzenia
12.02.2018
Bilet na Bilans Kariery to szansa uzyskania nawet 87% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy. 26 lutego uruchomimy drugą w 2018 roku rekrutację zamkniętą dla osób w wieku 18-25 lat.

Uwaga!

Wszystkie bilety w ramach rekrutacji specjalnej zostały już pobrane.


Kierunek Kariera.jpg

Zapraszamy, jeśli:

  • pracujesz;
  • masz między 18 a 25 lat;
  • nie masz jeszcze licencjatu czy magisterium ani szkoły policealnej czy pomaturalnej;
  • uczysz się lub pracujesz, lub mieszkasz w Małopolsce. 

Planowałeś zrobić FCE lub inny egzamin z języka angielskiego? A może chcesz zdać egzamin międzynarodowy z innego języka obcego? Z naszego dofinansowania możesz opłacić również egzamin.

O Bilansie Kariery

Bilans Kariery opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. Jest to usługa dla każdego, kto chce przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom, również dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku drogi i zdobywania doświadczeń. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, to, czego nauczyliśmy się poza szkołą, kursami czy pracą. 

Bilans Kariery to coś więcej niż CV (życiorys). W czasie jego trwania można określić, co chce się robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Uczestnicy dowiadują się, co stanowi ich przewagę na rynku pracy. W efekcie poznają swoje możliwości, potencjał i kompletują portfolio, a doradca pomaga im stworzyć indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego.  

Więcej informacji na temat projektu "Kierunek Kariera", Bilansu Kariery i bonów szkoleniowych znajdziesz na stronie www.pociagdokariery.pl.