Spotkanie konsultacyjne projektu Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 podmiotów działających w sektorach edukacji, zdrowia, włączenia społecznego i rynku pracy

od 10.11.2021 13:00 do 10.11.2021 16:00
spotkanie on-line

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w spotkaniu poświęconemu konsultacjom społecznym projektu Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Małopolski. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w proces opiniowania dokumentu. Państwa uwagi i spostrzeżenia wpłyną na jakość programu oraz pozwolą wspólnie kształtować przyszłość Małopolski za pośrednictwem środków europejskich.

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 listopada br. o godzinie 13:00 w formie on - line.

Uczestnicy spotkania:

Spotkanie dedykowane jest dla podmiotów działających w sektorach edukacji, zdrowia, włączenia społecznego i rynku pracy.

Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod nr 12 616 0 616 lub mailowo pisząc na program2027@umwm.malopolska.pl podając w tytule maila "Spotkanie dla podmiotów działających w sektorach edukacji, zdrowia, włączenia społecznego i rynku pracy".

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.