Bony na rozwój. Rekordowe zainteresowanie projektem

Kategoria: Wsparcie przedsiębiorców
16.04.2020
Wystarczył jeden dzień, aby do projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe plus” zgłosiło się, aż 300 firm. To wyjątkowe zainteresowanie dofinansowaniem usług rozwojowych to dowód na ogromną potrzebę wsparcia, jakiej dziś oczekuje małopolski biznes oraz efektywność Funduszy Europejskich w działaniach mających na celu pomoc przedsiębiorcom, którzy na skutek epidemii ponieśli straty. Projekt „Małopolskie Bony Rozwojowe plus” realizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

mbon plus post.png

Dla kogo?

W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorcy z sektora małych i średnich firm z Krakowa oraz powiatów: miechowskiego, krakowskiego, proszowickiego, wielickiego, bocheńskiego oraz  myślenickiego, którzy planują podnieść kompetencje i kwalifikacje własne oraz pracowników.

Na co?

W ramach projektu firmy mają szansę na uzyskanie dofinansowania usług rozwojowych tj. szkoleń, doradztwa, egzaminów o wartości od 7 680 zł do 130 560 złotych – ich wysokość zależy od wielkości przedsiębiorstwa i liczby pracowników. Jeden bon rozwojowy ma wartość maksymalnie 60 zł. Każdy z przedsiębiorców, w zależności od wielkości firmy będzie mógł otrzymać od 160 aż po 2720 bonów Bony będą ważne przez 6 miesięcy od podpisania umowy z Małopolska Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

Jak zgłosić się do projektu?

Wszystkie formalności można załatwić zdalnie za pomocą  Systemu informatycznego obsługi bonów. System został zaprojektowany w taki sposób, żeby ograniczyć do niezbędnego minimum konieczne formalności i jest dostępny z każdego miejsca.

Gdzie po dodatkowe informacje?

System Informatyczny oraz wszelkie informacje są dostępne na stronie projektu pod adresem www.marr.pl/mbonplus/

W razie pytań szczegółowych także pod numerem infolinii 12 617 66 04.