Fundusze Europejskie bez wychodzenia z domu. Bezpłatne konsultacje przez Skype

20.10.2020
Przypominamy, że Małopolska wprowadziła zdalne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz innych źródeł.

Konsultacje prowadzone są za pośrednictwem aplikacji Skype.
przez specjalistów Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Obraz może zawierać: tekst „Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie, Zapytaj o Fundusze Europejskie, Znajdź najbliższy Punkt Informacyjny na portalu: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Bezpłatne dyżury w małopolskich gminach zamieniamy na konsultacje online

Wszystkich, którzy byli zainteresowani skorzystaniem z usługi bezpłatnych dyżury specjalistów z Punków Informacyjnych Funduszy Europejskich w gminach zapraszamy do kontaktu zdalnego. O możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można porozmawiać online.

Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.

Jak skorzystać z usługi?

Konsultacje online odbywają się w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z naszymi konsultantami.
Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla poszczególnych Punktów Informacyjnych: