Funduszowy konkurs: Nakręć się na sukces!

Kategoria: Konkurs
od 18.07.2016 08:00 do 30.11.2016 23:59

Dla tych, którzy nie bali się sięgnąć po Fundusze Europejskie i osiągnęli sukces, czeka konkurs. Jest o co walczyć: kampania reklamowa za 100 tys. zł, nagroda pieniężna: 20 tys. zł lub dron DJI PHANTOM 4.

zdjecie-interia-konkurs-nagrody_640.jpg

Konkurs realizuje portal Interia.pl we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Żeby wziąć w nim udział, do 15 października br., należy przesłać film, w którym trzeba ciekawie opowiedzieć o swoim pomyśle/projekcie/sukcesie (koniecznie zrealizowanym dzięki wsparciu z unijnych środków). Film można nakręcić nawet zwykłym telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym. Ważne tylko, żeby nie był dłuższy niż 4 minuty. Liczy się kreatywność i niebagatelne podejście do tematu.

Zgłoś swój udział w konkursie i zapoznaj się z regulaminem 

Najciekawsze filmy zostaną zaprezentowane w serwisie Interia.pl, a zwycięzcy otrzymają nagrody:

  • I stopnia: kampania reklamowa za 100 tysięcy zł na portalu Interia.pl
  • II stopnia: nagroda pieniężna o wartości 20 tysięcy zł
  • III stopnia: dron DJI PHANTOM 4 

To nie koniec! Z nadesłanych filmów Interia stworzy „galerię wideo”, w której od 27 października 2016 r. do 30 listopada 2016 r. każdy internauta będzie mógł dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich oraz skomentować najbardziej interesujące projekty. Kreatywne komentarze – w postaci zdjęć, infografik, memów lub tekstu – zostaną nagrodzone bonami do sklepu internetowego w wysokości 500 złotych (x4) i 700 (x1) złotych.

Pytania do konkursu można wysyłać na adres mailowy: konkurs@firma.interia.pl