Debata "Przyszłość Europy w Twoich rękach. Nowe otwarcie 2021-2027"

od 02.10.2018 14:30 do 02.10.2018 18:00
Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków

Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszają na Debatę „Przyszłość Europy w Twoich rękach. Nowe Otwarcie 2021-2027”, która odbędzie się 2 października br. o godz. 14:30.

O debacie

Główną częścią wydarzenia będzie panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Zarządu Województwa Małopolskiego, reprezentanta Komisji Europejskiej Wolfganga Müncha oraz ekspertów.

Tematyka panelu będzie koncentrować się na planowanych działaniach związanych z przyszłością naszego regionu w dziedzinie przedsiębiorczości, spraw społecznych oraz walki o czyste powietrze.

Paneliści

  1. Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego
  2. dr hab. Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
  3. Wolfgang Münch przedstawiciel Komisji Europejskiej
  4. Andrzej Guła Prezes Zarządu Krakowskiego Alarmu Smogowego
  5. Ewa Chromniak Prezeska Zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych
  6. Paweł Kukla Prezes Sądeckiej Izby Gospodarczej
  7. Roman Ciepiela Prezydent Miasta Tarnowa

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca debaty i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr 12 29 90 682 lub elektronicznie na:  fundusze@umwm.pl.

Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie, w którym odbywa się debata, otrzymało w 2017 r. świadectwo dostępności w ramach projektu regionalnego pn. „Małopolska. Kultura Wrażliwa. Poprawa dostępności wojewódzkich instytucji kultury dla osób z niepełnosprawnościami”.

Budynek przy ulicy Wita Stwosza 12 pozbawiony jest barier architektonicznych - ma wygodne windy, podjazdy i szerokie przejścia, posiada toalety przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na parkingu przed budynkiem wydzielone jest miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Zewnętrzny podjazd z poziomu parkingu do wejścia umożliwia wjazd wózkiem na parter budynku. Dojazd komunikacją miejską: z przystanku Dworzec Główny Wschód do przystanku Muzeum Amii Krajowej NŻ (przystanek na żądanie) możliwa jest autobusem niskopodłogowym linii nr 537. Z rozkładem jazdy można się zapoznać na  stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Informacje organizacyjne

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych prosimy osoby planujące przybyć na wydarzenie własnym samochodem o korzystanie z parkingu Galerii Krakowskiej.