Spotkanie informacyjne „Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych – pożyczka unijna na efektywność energetyczną”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 09.01.2019 11:00 do 09.01.2019 14:15
Kraków, ul. Wielicka 72 B (wejście od ul. Dworcowej), I piętro, sala 106

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy:

  • spółdzielnie mieszkaniowe,
  • wspólnoty mieszkaniowe,
  • Towarzystwa Budownictwa Społecznego (TBS),
  • jednostki samorządu terytorialnego (JST) i podległe im podmioty, jeśli inwestycja dotyczy budynków komunalnych zlokalizowanych na terenie Województwa Małopolskiego,

które chcą realizować przedsięwzięcia podnoszące efektywność administrowanych przez nie budynków. 

Podczas spotkania przedstawimy zasady ubiegania się o środki na termomodernizację, zastosowanie odnawialnych źródeł energii czy wymianę źródeł ciepła w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Wskażemy kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki. Podpowiemy jakie dokumenty trzeba przygotować. W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielami funduszu pożyczkowego oraz wnioskodawcami, którzy już uzyskali wsparcie. 

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 7 stycznia 2019 r. do godz. 14.00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 8 stycznia 2019 r. do godz. 12:00. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (12) 616 0 616 lub pisząc maila na: fem@umwm.pl.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (12) 616 0 616 lub pisząc maila na: fem@umwm.pl. Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu. 

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.