Spotkanie informacyjne pn. „Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych – pożyczka unijna na efektywność energetyczną”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 12.03.2019 11:00 do 12.03.2019 14:15
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Wielicka 72B (wejście od ulicy Dworcowej), I piętro, sala 106

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy:

  • spółdzielnie mieszkaniowe
  • wspólnoty mieszkaniowe
  • Towarzystwa Budownictwa Społecznego (TBS)
  • jednostki samorządu terytorialnego (JST) i podległe im podmioty, jeśli inwestycja dotyczy budynków komunalnych zlokalizowanych na terenie Województwa Małopolskiego

które chcą realizować przedsięwzięcia podnoszące efektywność administrowanych przez nie budynków.

Podczas spotkania przedstawimy zasady ubiegania się o środki na termomodernizację, zastosowanie odnawialnych źródeł energii czy wymianę źródeł ciepła w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.

Wskażemy kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki. Podpowiemy jakie dokumenty trzeba przygotować.

W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielami funduszu pożyczkowego oraz wnioskodawcami, którzy już uzyskali wsparcie.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 7 marca 2019 r. do godz. 16.00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu pod numer 12 29 90 745 lub 12 616 06 46 lub na adres szkoleniafem@umwm.pl

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością:

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr 12 29 90 745 lub 12 616 06 46 lub pisząc maila na: szkoleniafem@umwm.pl

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.