Spotkanie w Chrzanowie „Dotacje w zasięgu ręki - bony na innowacje wsparcie dla firm”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 13.06.2019 10:00 do 13.06.2019 13:00
Chrzanów, ul. Broniewskiego 10, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, I piętro, sala konferencyjna

Uwaga

Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie zostało odwołane. 

Zainteresowanych uzyskaniem informacji związanych z tematyką wymienionego szkolenia prosimy o kontakt z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Małopolsce 12 616 06 16 lub mailowo na adres: fem_chrzanow@umwm.pl.   

Za wszelkie zmiany i problemy związane z odwołaniem spotkania, serdecznie przepraszamy.

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne jest skierowane do mikro, małych i średnich firm, które chcą się rozwijać dzięki opracowaniu i wprowadzeniu do swojej działalności innowacyjnych rozwiązań. W szczególności zapraszamy firmy, które mają nowatorskie pomysły, ale nie mają doświadczenia w realizacji projektów badawczych. Podczas spotkania zostaną opisane pierwsze kroki, które należy podjąć, aby ubiegać się o wsparcie.

Uwagi

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia można przesyłać do piątku, tj. 11 czerwca 2019 r. do godz. 10.00. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. O przyjęciu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszenia.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (12) 616 03 93 lub pisząc maila na:  fem_chrzanow@umwm.pl.

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie:

  • odbywa się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2019,
  • jest bezpłatne,
  • jest finansowane przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zapraszamy!