Ile wiesz o Małopolsce i Unii Europejskiej? Rusza konkurs!

26.10.2020
Lubisz konkursy? Czy wiesz ile języków urzędowych obowiązuje w Unii Europejskiej i kto uchwala jej budżet? Oderwij się od codziennych obowiązków, znajdź chwilę wytchnienia i zrelaksuj się w naszej zabawie! Zapraszamy do udziału w konkursie „Małopolski szlak Funduszy Europejskich”!

Sprawdź, ile wiesz o Małopolsce i Unii Europejskiej

Przygotowaliśmy kolejne zagadki o Unii Europejskiej i małopolskich inwestycjach powstałych z pomocą środków unijnych. Od poniedziałku (26.10) czekamy na Wasze formularze z odpowiedziami, które podpisane własnoręcznie i zeskanowane należy przysłać najpóźniej do 2.11 (poniedziałek) na adres email: aleksandra.gryc@umwm.malopolska.pl

Zasady konkursu

W zabawie liczy się przede wszystkim znajomość regulaminu, wiedza i szybkość udzielanych odpowiedzi. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (który znajdziesz poniżej) zeskanuj i jak najszybciej prześlij na nasz adres!  

Osoby które zdobędą największą ilość punktów i prześlą odpowiedzi w jak najkrótszym czasie wygrają ebooki. 

Zapoznaj się z regulaminem, odpowiedz prawidłowo na pytania, rozpoznaj na zdjęciu małopolskie atrakcje i wygraj nagrody!

Ogłoszenie wyników i lista laureatów będzie opublikowana 9 listopada 2020 r. na naszej stronie internetowej. Regulamin konkursu, pytania konkursowe oraz formularz odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Zapraszamy do zabawy!

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu (.doc, 200 KB)

Formularz z pytaniami (.pdf, 1,23 MB)

Formularz odpowiedzi (.docx, 76 KB)