Przeżyj Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami! Odbierz jedną z ponad 500 wejściówek!

13.07.2017
Zapraszamy na emocjonującą podróż po małopolskich atrakcjach! Ruszyła wakacyjna akcja „Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami”.

ekran_zamek_akcja.jpg

Udowodniamy, że dzięki Funduszom Europejskim Małopolska nie tylko pięknieje, ale dostarcza całej gamy pozytywnych odczuć!

Emocje dla aktywnych

W Małopolsce latem nie można się nudzić, a my zapewniamy jeszcze dodatkową pulę wrażeń. Specjalnie dla was pozyskaliśmy ponad 500 bezpłatnych wejściówek do najciekawszych obiektów na terenie całego regionu.

Małopolska to cała gama pozytywnych przeżyć. Wystarczy tylko dobrze zaplanować wolny czas, obrać odpowiedni kierunek i przeżyć… radość, zachwyt, zadumę, relaks, ciekawość, chillout albo refleksję. 

W ramach akcji „Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami” odwiedziliście i odwiedzicie kina, teatry, parki rozrywki, muzea, uzdrowiska, obiekty sportowe i inne specjalne miejsca , w których nie sposób się nudzić!

Krakow_Cricoteca_8.jpg

Mamy ofertę dla każdego - lista naszych Partnerów jest długa:

Lato z atrakcjami!

Jak to działa? W te wakacje zacznij dzień od wizyty na profilu FB: „Małopolska. Fundusze Europejskie.   

Co tydzień, od 19 lipca odkrywamy tam kolejną emocję, którą przeżyjecie w unikalnych miejscach naszych Partnerów. Wszystko, co wtedy należy zrobić, to polubić nasz profil i napisać w komentarzu gdzie chcecie się wybrać. Nie przegapcie okazji, bo wejściówki czekają tylko na najszybszych!

„FUN" jak fundusze

Miejsca, do których będziemy Was zapraszać, to obiekty beneficjentów Funduszy Europejskich, czyli instytucji, które korzystały z dofinansowania środków unijnych na realizację różnych projektów. Będziecie mogli się przekonać, że Małopolska inwestując Fundusze Europejskie stała się piękna i nowoczesna.

Park_Jurajski_.jpg

Wśród obiektów w naszym regionie wybraliśmy te, które aktywnie korzystały z dotacji unijnych w ostatnich latach. Owocem tych działań są dziesiątki projektów, wspierających potencjał artystyczny, turystyczny i zasoby małopolskiej kultury. To nie tylko projekty infrastrukturalne, polegające na modernizacji budynków, ale także działania wspomagające rozwój talentów, dające możliwość prezentacji i obcowania z różnymi formami twórczości oraz kultury niematerialnej.

Włącz profil „Małopolska. Fundusze Europejskie” i doświadczaj pozytywnych emocji!

Zobacz film Telewizji Małopolska o tym Wydarzeniu!

Opis wideo