Spędź z nami weekend w Skawinie, 21-22 lipca

Kategoria: Wydarzenia
11.07.2018
Skawina to kolejny przystanek na mapie Weekendu z Funduszami. Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich, zagości na Rynku, który dzięki unijnemu wsparciu, stał się atrakcyjnym miejscem spotkań.

640x359_skawina.jpg

W Skawinie w ostatnich latach są realizowane projekty, które przełamują tradycyjny przemysłowy wizerunek miasta. Zmodernizowanie i powiększanie Rynku, utworzenie miejsc relaksu i realizacji wydarzeń kulturalnych, ożywiło centrum miasta. Prowadzony remont kolejowego dworca, w którym nową siedzibę znajdzie Miejska Biblioteka Publiczna, budowa Skawińskiego Centrum Komunikacyjnego, nowe chodniki oraz ścieżki rowerowe i parkingi dla rowerów, w najbliższym czasie poprawią komfort życia mieszkańców.

Zapytaj o Fundusze i zobacz jak zrobili to inni

W Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich przez cały weekend będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Dotychczas najczęściej pytano o środki na założenie i rozwój firmy, szkolenia dla pracowników i wymianę starych kotłów grzewczych na bardziej ekologiczne.

W Skawinie będą z nami firmy, które skorzystały z Funduszy Europejskich na rozwój swoich produktów i usług. Medapp pochwali się wyspecjalizowanymi produktami, dzięki którym możliwe jest zdalne monitorowanie stanu zdrowia. Stworzony przez nich analityczny system telemedyczny Carna Life, rozpoznaje aktualnie ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG.

Atrakcje w Miasteczku Funduszowym

W niedzielę czekają liczne atrakcje dla całej rodziny m.in. dinozaur  z Parku Dinolandia w Inwałdzie, fotobudka oraz  niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w quizach i konkursach, w których do wygrania jest tablet, hulajnoga, e-book i deskorolka. Weekend zakończymy seansem filmowym. W kinie plenerowym pokażemy kultową „Iluzję”. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Kiedy i gdzie będziemy

  • 21-22 lipca 2018 r., Skawina, Rynek

Zobacz dokładny program imprezy


SOBOTA 9:00-17:00

• Konsultacje nt. unijnych dotacji  w Mobilnym Punkcie Informacji  o Funduszach Europejskich.

NIEDZIELA 13:00-19:00

• Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji  o Funduszach Europejskich.

• Prezentacja Beneficjentów Funduszy Europejskich

 Konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania:  tablet, hulajnoga, deskorolka i e-book.

• godz. 19.00 Kino plenerowe, pokaz filmu ,,Iluzja”

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.