Wyniki konkursu: „Małopolski szlak Funduszy Europejskich”

09.11.2020
​Świadomość Małopolan na temat unijnego wsparcia i rozwoju regionu przy pomocy środków Unii Europejskiej jest na bardzo wysokim poziomie. Przekonaliśmy się o tym, sprawdzając zgłoszenia konkursowe nadesłane przez uczestników II edycji konkursu wiedzy o Funduszach Europejskich.

Poznaliśmy wyniki  II edycji konkursu wiedzy o Funduszach Europejskich w Małopolsce pod nazwą: „Małopolski szlak Funduszy Europejskich".

Obraz może zawierać: tekst „WYNIKI KONKURSU! MAŁOPOLSKI SZLAK FUNDUSZY EUROPEJSKICH”

Spośród 24 nadesłanych zgłoszeń, aż pięć osób wykazało się perfekcyjną znajomością Unii Europejskiej oraz Małopolskich projektów współfinansowanych ze środków unijnych, i zdobyły maksymalną ilość punktów – 40. Spryt i szybkość nadsyłania zgłoszeń również miała znaczenie- bo liczył się także czas. Listę laureatów znajdziecie poniżej.

Lista zwycięzców konkursu (.docx, 13,4 KB)

Zwycięzcy konkursu proszeni są o sprawdzenie swoich skrzynek pocztowych, bo o sposobie odbioru nagród zostaną poinformowani w wiadomości prywatnej.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku : ”Małopolska Fundusze Europejskie” gdzie już w krótce pojawi się następny konkurs z nagrodami.

Gratulujemy!