Wypromuj swój projekt – dołącz do akcji Jubileuszowej Edycji DOFE 2023!

03.03.2023
Twoja instytucja, firma, a może Ty sam zrealizowałeś przedsięwzięcie dofinansowane ze środków unijnych? Będzie okazja, by pochwalić się tym sukcesem!

Na białym tle tekst: dwunasty do czternasty maja dwa tysiące dwudziestego trzeciego roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Adres strony internetowej dniotwarte.eu oraz logo akcji - kwiatek z płatkami w kształcie kolorowych gwiazdek i liściem w kolorach flagi Polski

Świętujmy razem – zgłoś się już dziś!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to impreza z tradycjami, która w tym roku odbędzie się w wyjątkowej, bo jubileuszowej oprawie. Tegoroczne DOFE to posumowanie 10 lat realizowania projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinMyRegion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

Zaangażowanie w pozyskiwanie dotacji i sprawne przeprowadzanie inwestycji owocuje rozwojem i prowadzi do ważnych zmian zarówno dla lokalnej społeczności, jak i całego regionu

- mówi Witold Kozłowski, marszałek województwa.

Tegoroczne DOFE przypada na majowy weekend i odbędzie się od 12 do 14 maja. To największe ogólnopolskie wydarzenie promujące efekty obecności Funduszy Europejskich w polskich inwestycjach. Ty też pokaż innym swój projekt!

W tym roku – stacjonarnie

O formie zaprezentowania swojego projektu decydujesz sam. Doświadczenia poprzednich edycji pokazały, że mieszkańcy bardzo chętnie uczestniczą w wydarzeniach, takich jak: zwiedzanie na co dzień niedostępnych zakamarków, gry miejskie, pokazy naukowe czy warsztaty. Poszukaj formy, która pozwoli najlepiej zaprezentować efekty przeprowadzonej inwestycji unijnej. A może w weekend DOFE zaskoczysz mieszkańców atrakcyjną ceną biletu do Twojej instytucji? Możliwości jest naprawdę wiele!

Jak dołączyć?

Aby zgłosić udział w akcji, wejdź na stronę dniotwarte.eu i wypełnij formularz. Masz pytania? – możesz skorzystać z podpowiedzi, które znajdziesz w panelu Beneficjenta. Załóż konto i zyskaj dostęp do poradnika.

Ważne! Termin rejestracji wydarzeń upływa 31 marca 2023 r.