Wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” odwiedza kolejne miasto Małopolski.

11.07.2019
Niepołomice to drugi przystanek wystawy „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie”. Już od 13 lipca zapraszamy do samego centrum miasta, gdzie będziecie mieli możliwość poznać 26 przedsiębiorczych i kreatywnych Małopolan, którzy skorzystali z FE.

O czym jest wystawa i dlaczego warto ją zobaczyć?

Przedsiębiorczość, innowacje i rynek pracy to jedne z najważniejszych dziedzin jakie wspiera Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego. Sama Gmina Niepołomice – jeden z liderów najszybciej rozwijających się gmin w regionie - jest przykładem tego, że swoją przyszłość można budować na fundamentach Funduszy Europejskich. Wśród zrealizowanych projektów warto wymienić m.in. odnowiony Zamek, program ograniczania niskiej emisji, sieć tras rowerowych, budowę Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów, programy wspierające osoby niepełnosprawne i niesamodzielne czy program Cyfrowe Niepołomice. Ten rozwój zawdzięczamy także znakomitym pomysłom mieszkańców województwa. Wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” pokazuje 26 przedsiębiorców z Małopolski i zrealizowane przez nich projekty. Są Oni przykładem tego, że środki Unii Europejskiej pomagają osiągnąć sukces i wspierają w realizacji planów.

Zobacz wystawę i zainspiruj się!

Przyjdź i poznaj przedsiębiorczych Małopolan! Odwiedź Niepołomice i przekonaj się jak wiele udało się tu zrealizować dzięki Funduszom Europejskim! Może i Ty sięgniesz po datacje i zrealizujesz swój pomysł na biznes! Pamiętaj, że Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie!

Gdzie i kiedy można zobaczyć wystawę?

Na Rynek w Niepołomicach zapraszamy od 13 do 22 lipca.
Kolejnym miastem, które odwiedzi wystawa będą Krzeszowice. Na Rynek w Krzeszowicach zapraszamy już od 26 lipca.