Wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” odwiedza kolejne miasto Małopolski

09.09.2019
Tuchów to już 6 przystanek wystawy „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie”. Od 12 września zapraszamy na tuchowski Rynek, gdzie będziecie mogli poznać 26 przedsiębiorczych i kreatywnych Małopolan, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich.

Gmina Tuchów, położona malowniczo w Ciężkowicko-Rożnowskiej części Pogórza Karpackiego, z sukcesem pozyskuje środki unijne na rozwój. Na terenach poprzemysłowych utworzono Tuchowską Strefę Aktywności Gospodarczej, a w trosce o poprawę jakości powietrza zrealizowano na dużą skalę wymianę starych kotłów grzewczych na bardziej ekologiczne oraz zainwestowano w odnawialne źródła energii. W Karwodrzy oraz Burzynie wybudowano nowe sale gimnastyczne, które służą dzieciom i młodzieży. Zmodernizowano również budynek Sokoła w Tuchowie i zrewitalizowano jego otoczenie.

To dobre miejsce aby zaprezentować projekty zrealizowane przez małopolskich przedsiębiorców. Na Rynek w Tuchowie zapraszamy do 20 września. Poznacie na nim 26 beneficjentów Funduszy Europejskich – prawdziwych przedsiębiorców, uczestników szkoleń i właścicieli firm. Wszyscy z nich zrealizowali dzięki środkom Unii Europejskiej ciekawe i innowacyjne projekty. Są to zarówno nowe działalności gospodarcze, jak i wprowadzone na rynek nowe, innowacyjne produkty czy również szkolenia, dzięki którym podnieśli swoje kompetencje. Bohaterowie wystawy są najlepszym przykładem na to, że środki Unii Europejskiej są dla każdego. Wystarczy dobry pomysł czy marzenie, a ich realizacja jest w zasięgu ręki.

Dlatego przyjdź i zobacz wystawę! Zainspiruj się prawdziwymi historiami i zrealizuj swój pomysł dzięki Funduszom Europejskim! Zapraszamy!