Zagadkowe Fundusze Europejskie – zdobądź czytnik e-booków!

10.09.2020
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 coraz bliżej! W weekend 25-27 września odbędzie się po raz 7 coroczna ogólnopolska akcja, której celem jest promocja projektów zrealizowanych przy udziale Funduszy Europejskich!

Dlatego też zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie wiedzy o Funduszach Europejskich.

Na grafice umieszczono nazwę konkursu: Zagadkowe Fundusze Europejskie. Po prawej stronie nazwa Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W tle wieża widokowa i ścieżka w koranach drzew w Krynicy-Zdrój.

Odpowiedz na pytania – nagrody czekają!

Jak dobrze znasz Unię Europejską oraz inwestycje w Małopolsce, które zostały współfinansowane ze środków unijnych? Sprawdź swoją wiedzę w konkursie "Zagadkowe Fundusze Europejskie". Odpowiedz na pytania - nagrody czekają! Aż 3 uczestników konkursu, którzy uzyskają największą liczbę punktów i zarazem prześlą odpowiedzi w jak najkrótszym czasie, otrzyma nagrodę główną w postaci czytnika e-booków oraz zestaw gadżetów. Pozostali uczestnicy, za zajęcie miejsc od 4-10, otrzymają nagrody w postaci zestawu upominków. Więcej szczegółów w Regulaminie konkursu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 września br. Do dzieła!

Pliki do pobrania:

Regulamin (.pdf, 435 KB)

Zmiana regulaminu z dn. 24.09.2020 (.pdf, 418 KB)

Formularz z pytaniami (.pdf, 428 KB)

Formularz odpowiedzi  (.docx, 76 KB)

Lista zwycięzców (.pdf, 272 KB)