Punkt Informacyjny w Nowym Targu

Dla mieszkańców powiatów: nowotarskiego, tatrzańskiego oraz suskiego.

Adres:

al. 1000-lecia 35
34-400 Nowy Targ

Telefony do konsultantów:

Tel. (12) 616 03 81
Tel. (12) 616 03 82
Tel. (12) 616 03 83

Godziny pracy punktu:

pn. 8:00 - 18:00,
wt.-pt. 8:00 - 16:00
Informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019 r. mogą wystąpić problemy z połączeniem telefonicznym i mailowym z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krakowie oraz z Lokalnymi Punktami w Chrzanowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i w Tarnowie. Utrudnienia spowodowane są awarią sieci teleinformatycznej. Za utrudnienia przepraszamy!
Napisz do nas

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat wybranej osi priorytetowej lub działania? Potrzebujesz pomocy przy wypełnianiu wniosku? A może masz uwagi dotyczące funkcjonowania naszego portalu? Napisz do nas. Termin udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane pocztą elektroniczną wynosi 3 dni robocze; w szczególnych przypadkach okres przygotowania odpowiedzi może się wydłużyć jednak nie może przekroczyć 10 dni roboczych od daty wpływu zapytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe
Adresy nie są takie same.
To pole jest wymagane
Umów się na konsultacje

Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym do osób fizycznych i przedsiębiorców, jak również do przedstawicieli podmiotów publicznych zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek, poręczeń czy też kredytów.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe
To pole jest wymagane