Fundusze Europejskie bez wychodzenia z domu. Bezpłatne konsultacje przez Skype

16.03.2020
Małopolska wprowadza zdalne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz innych źródeł. Konsultacje prowadzone będą za pośrednictwem aplikacji Skype.

Nowa forma kontaktu ze specjalistami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich związana jest z obecną sytuacją wywołaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

PIFE.jpg

Mając na uwadze rekomendacje i decyzje władz i właściwych służb, podejmujemy radykalne działania, aby ograniczać jego rozprzestrzenianie się. Dziś podstawą naszego funkcjonowania w zaistniałej sytuacji powinien być rozsądek i odpowiedzialne zachowanie. Dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu dodatkowej usługi online w kontaktach z ekspertami Funduszy Europejskich.

– mówi Łukasz Smółka wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Dlatego, jeśli ktoś planuje w najbliższych dniach zasięgnąć informacji na temat dotacji unijnych to pierwszej kolejności proszę o kontakt telefoniczny, mailowy czy online - to teraz najbezpieczniejsze i najwygodniejsze formy rozmowy o możliwościach, jakie oferują Fundusze Europejskie w Małopolsce.

– dodaje wicemarszałek

Bezpłatne dyżury w małopolskich gminach zamieniamy na konsultacje online

Wszystkich, którzy byli zainteresowani skorzystaniem z usługi bezpłatnych dyżury specjalistów z Punków Informacyjnych Funduszy Europejskich w gminach zapraszamy do kontaktu zdalnego. Już od poniedziałku, 16 marca 2020 r. o możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można będzie porozmawiać online.

Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.

Jak skorzystać z usługi?

Konsultacje online odbywać się będą w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do 16:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00
Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z naszymi konsultantami.
Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla poszczególnych Punktów Informacyjnych:

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco na stronie www.rpo.malopolska.pl i  Profilu Małopolska Fundusze Europejskie oraz pod nr Infolinii: (12) 616 06 16.